Avalehele
Firmast Kuumtsinkimise protsess Passiveerimine Teadmiseks tellijale Galerii KKK Kontakt
EST ENG
Kontakt
GALV-EST AS
Kuusalu vald 74604
Kiiu Harjumaa
Tel +372 60 35 770
galv-est@galv-est.ee

Klienditeenindus:
Tel +372 603 5773
GSM +372 53 33 0093

Lae alla kliendileping



Viktor Jürgenson Tarmo Maasel
juhatuse liige müügijuht
tel +372 6035776 tel +372 6035773
GSM +372 53340951 GSM +372 53330093
viktor@galv-est.ee tarmo@galv-est.ee



Leo Martinen Tiina Jõesalu
arendus- ja tootmisjuht müügisekretär
tel +372 6035771 tel +372 6035770
GSM +372 5153318 tiina@galv-est.ee
leo@galv-est.ee



Telli siit soodne transport:
Lea Rindberg Liis Lilles
raamatupidaja Allando Trailways AS
tel +372 6035774 tel +372 56 485 964
lea@galv-est.ee liis.lilles@allando.ee
www.allando.ee